Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyennek érzed a magyarország...

Milyennek érzed a magyarországi koncertfelhozatalt a külföldi sztárok esetében?

Figyelt kérdés
Nem annyira a fesztiválokra gondolok, hanem a külön koncertekre. Szerintetek sokrétű a felhozatal? Vagy ha nem, kiket hívnátok még meg? Jó, nyilván mindenki meghívná a kedvencét első körben, de most ne csak arra gondoljatok.
2014. jan. 5. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Noshát, a magyar annyira nem színes, ám Bécsbe simán megéri átugrani egy-egy jó koncertért. :)


No, akiket én meghívnék (nem érdekel, ha most voltak + kedvenc-nem kedvenc-számomra utálatos vegyesen):

Nicelback

Green Day

Asking Alexandria

Avenged Sevenfold

One Direction

Linkin Park

My Chemical Romance (értesültem róla, hogy feloszlottak)

Blink-182

...

2014. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nov. 8 Skillet-Nickelback, nem kell többet mondanom :3
2014. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.
2014. jan. 5. 20:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, a kérdést amúgy az ihlette, hogy olvastam még régebben egy cikket, ami arról szólt, hogy a magyarországi koncertszervezők inkább biztosra mennek, és a legdivatosabb sztárokat hívják. És hogy állítólag ez is a zeneipar válságát mutatja. De szerintem nem annyira kétségbeejtően rossz a felhozatal, bár sajnos az én kedvenc együttesem már nagyon rég nem volt nálunk (de a közelben szerencsére igen).
2014. jan. 5. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!