Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rock, punk illetve skapunk zenék?

Ramsi2000 kérdése:

Rock, punk illetve skapunk zenék?

Figyelt kérdés
Sziasztok 13L vagyok és mostanában azt vettem észre csak azokat a pop számokat ismerem amik tömegszámban mennek a rádióban és egyáltalán nem is tudom milyenek a rock, punk, skapunk,punkrock és hiphop dalok! Esetleg írnátok egy pár együttest énekeseket jó dalokat! Köszi előre is.
2014. jan. 3. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rancid, Ska-P, PASO, Skafunderz, Misfits, Exploited, Clash, Ramones, Casualties, Doors, AcDc, Motörhead, Green Day, Sum 41, Blink 182, Papa Roach, KoRn, Bliss n Eso, Akkezdet Phiai, Punnany Massif, Jimblah, Hilltop Hoods, Eminem, 2Pac, Dr. DRE, Hollywood Undead, Offspring, Rise Against, Anti Flag, Limp Bizkit

Elég vegyítve van, maiak, régiek, stílusilag is keverve. De nekem bejövősek, én is ilyen rock, skapunk, punk vonalról keveredtem bele a zenébe.

2014. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó sok lett :))
2014. jan. 4. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Papa Roach, Skillet, Thirty Seconds to Mars, Thousand Foot Krutch, Sonic Syndicate, The Unguided, Icon for Hire, The Dirty Youth, The Nearly Deads, Nemesea
2014. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

punk rock: Circle Jerks, Black Flag, Bad Religion, OFF!, Dead Kennedys, Adolescents, Sex Pistols, Rise Aganist, Germs, Minor Threat, Suicidal Tendencies, The Offspring, Ramones.

ska punk: Operation Ivy, Rancid, NOFX, Descendents.

2014. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
húú köszii :))
2014. jan. 5. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat de íme az én örök kedvenceim: Sum41, Blink182, A day to remember .. a számaikat évek óta hallgatom de még mindig k*baszottul feláll a szőr a karomon tőlük! :DD
2014. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!