Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti a Rock zenét?

Ki szereti a Rock zenét?

Figyelt kérdés

Milyen rock eggyütteseket halgattok? Inkább magyart, vagy inkább külföldit?

Kort és nemet írnátok légyszi?

Köszi.:))

16L



2014. jan. 2. 14:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Írom a műfajt, és a kedvencet :)

Heavy Metal: Black Sabbath (-> Abból is az Iron Man)

Hard Rock: Deep Purple

Folk Rock: Dobogókő, vagy Szkítia, vagy Veszelka Kommandó. Nehéz kedvencet :'D


Egyébként szeretem még a: Pink Floydot, a Led Zeppelint, Jimi Hendrixet, a Kárpátiát, és a Pokolgépet.

2014. jan. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok elfelejtettem nemet és kort. :)

14/F

(februárban leszek 15)

2014. jan. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 kavics33 válasza:
100%

Manapság OSI-t hallgatok.

A Dead Soul Tribe-ot is kedvelem.

Szívesen hallgatok Deep Purple és Sabbath lemezeket is a 80-as, 90-es évekből is.

Jó a Volbeat és a Muse is a mai felhozatalból.

Az itthoniakból forog nálam A Rómeó vérzik és a Replika is, na és Osszián, Kalapács.

50/F

2014. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D Örülök hogy ennyien szeretik ezeket a zenéket :D Mostanában nem sok embert látok, aki szereti a Pokolgépet.:D Amúgy én is imádom :D
2014. jan. 3. 21:12
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én a Muse-t, Green Day-t meg 30 Seconds to Marsot szeretem. De a Muse a fő, imádom őket.
2014. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Skillet, Ignite, A7x, Black veil brides, BFMV, Metallica, és még sok más...:) 15/l
2014. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%

Magyar szimfónikus metál: Sorronia

Külföldi szimfónikus metál: Epica, Nightwish, Within Temptation, Delain, Xandria, Krypteria, Apocalyptica, Stream of Passion (néha), Edenbridge, Serenity, Sirenia

Egyéb külföldi: Amaranthe, Lacuna Coil, The Unguided, Sonic Syndicate, Papa Roach, Sick Puppies, Kamelot, Eluveitie, Icon for Hire, The Dirty Youth, The Nearly Deads, Skillet, Thousand Foot Krutch, Skillet, Nemesea, Thirty Seconds to Mars, Sonata Arctica, Evanescene


14/L

2014. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Az igazat megvallva nem sok rockot hallgatok inkább metált.


Rock:Lord(tudtommal az,de javítsatok ki ha nem),Kárpátia,P.box-Dinamit(amikor még Vikidál Gyula énekelt),Kard


Metál: hazai: Ossian,Pokolgép és Ómen(Kalapácsos időszak),Kalapács,néha-néha egy kis Road


külföldi: Iron Maiden,Skid Row,Twisted Sister, és kb.ennyi.


14/F

2014. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
90%

Hát én most bevegyítek neked a rocktól kezdve a metálon át a hardcore-ig *-* XD szóval: Pokolgép, Ossian, Iron Maiden, Metallica, Leander, Slipknot, Black Veil Brides, Bullet for my valentine, Papa roach, Bring me the horizon, Last famous words, Suicide silence, Kárpátia, Tankcsapda, Deathstars, Powerwolf, Hammerfall, Rammstein, Akela, Asking Alexandira, Depresszió, Road, Green day, Panic at the disco, Fit for rivals, Crown the empire, Escape the fate, Attack!Attack!, ONE OK ROCK, Captur the crown, Avenged Sevenfold, Billy Talent, KoRn, New years day, Marilyn Manson, Mitionless, Skillet

Hát kb ennyi, de biztos van még amit nem írtam le >< am 16/l :3

2014. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Breaking Benjamin

Chris Daughtry

Nickelback

Dead By April


21/L

2014. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!