Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zac Efronnak fog megjelenni...

Zac Efronnak fog megjelenni zenei CD-je? Vagy jelent meg már neki?

Figyelt kérdés
Mármint olyan CD amin csak ő énekel...
2007. okt. 8. 16:41
 1/6 anonim válasza:
0%
még nem jelent meg neki. de szerintem egyenlőre nem is tervez vagy ha igen akkor nagy titokba tartja : D
2007. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Titkolni pedig elég nehéz ebbe a világba, aki ilyen híres. Szerintem nem fog megjelenni hiszen a CD-je nélkül is van elég gondja.
2007. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Még nem jelent meg neki, de sztem majd fog. Olvastam újságban, h most inkább a színészi karierre koncentrál, de majd szeretne CD-t, csak azt szívvel-lélekkel szeretné csinálni, nem csak kiállni és elénekelni, hanem szöveget is írni. Tehát ha lesz Zac-nek albuma ez nem mostanában lesz...:(
2008. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

zacnek sosem fog megjelenni cd-je, mert nem tud énekelni. a HSM 1,2,3-ban is egy másik srác énekelt helyette, a koncerteken is ő volt ott, és nem zac... hogy kaphatott meg egy olyan szerepet, amiben énekelnie kell, nem is keveset! az ilyen tehetségtelen alakokat nyomatják orrba szájba, de aki igazán megérdemelné a figyelmet az nem kap semmit...


ani-zac-fan

2009. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
bocs, anti-zac-fan akart lenni
2009. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A HSM1-ben tényleg nem Zac énekelt de a 2. és a 3. részben viszont ő ugyanis a HSM1 forgatásakor beteg volt valami tüdőgyulladás féle akkor csak egy részt énekelt ő amit az erkélyen énekel a többit viszont az a srác énekelte aki a hsam koncerten is ott volt Zac helyett mivel akkor volt a hajlakk című film forgatása és Zac nem tudott ott lenni a koncerten. Én így tudom aztán kitudja mi az igazság. Am remélem lesz cdje
2009. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!