Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő szinten a lent linkelt...

Kezdő szinten a lent linkelt elektromos gitár szett megfelelő?

Figyelt kérdés

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy az alábbi gitár alapok elsajátítására használható-e?

Előre is köszönöm a válaszokat!

[link]


2013. dec. 25. 15:19
 1/4 A kérdező kommentje:

illetve ő:

[link]

2013. dec. 25. 15:40
 2/4 Apocalypse. ***** válasza:
100%

Hááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááát..................

Ha nagyon nincs más választásod...

Nem javaslom ezeket a szetteket. Inkább keress használt gitárt. Meg erősítőt.

Nem épp a legjobb cuccok vannak ezekbe a szettekbe. Igazából egyikbe se.. Van ahol TALÁN jó a gitár, vagy az erősítő...

Mondjuk full kezdőknek biztos megteszi a dolog. Egy rövid ideig. De szerintem még ők is hamar ráébrednek hogy ejha, ez eléggé.... tré...

Azt javaslom neked, hogy ne itt kérdezgesd meg ezeket, hogy mi a jó... Hanem vedd a fáradtságot, ballagj be egy hangszerüzletbe és próbálj ki ott gitárokat. Az eladók rendszerint értenek hozzá és biztos vagyok benne, hogy segítőkészek lesznek. Jobban jársz.

2013. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit először linkeltél, az tragédia. A második talán egy fokkal kevésbé sz@r. Az SX tipikusan olyan márka, hogy kifoghatsz kifejezetten normálisan és teljesen trén sikerült darabot is, a minőségellenőrzésre nem fektetnek túl nagy hangsúlyt...
2013. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elsőt nem ismerem,viszont az SX jó kezdő gitár.. énis azzal kezdtem! egy ilyen szettet vettem,csak a gitár egy les paul kópia volt. meglepően jó soundja volt..szóval az SX-et ajánlom kezdőgityónak
2014. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!