Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kik a leghíresebb Jpop bandák/...

Kik a leghíresebb Jpop bandák/előadók?

Figyelt kérdés
A Kpop-ot egész jól ismerem és most kíváncsi lettem a jpopra. Ajánlanátok bandákat?:)

2013. dec. 18. 20:11
 1/10 Ágoston Noémi ***** válasza:
hát, nekem igazából fogalmam sincs, kik a híresebbek, akiket én ismerek, az a DISH// Choutokkyuu, Prizma x, Costumize, Da-ice, Super girls, Gero és Vimclip, legalábbis őket szeretem :)
2013. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi^^
2013. dec. 29. 23:43
 3/10 Ágoston Noémi ***** válasza:
Még az előző vagyok... azóta én is találtam még néhány előadót, akik talán híresebbek: Kyary Pamyu Pamyu, NewS, Kat-Tun, Arashi, Kanji8, Hey!Say!JUMP és Hey!Say!BEST, de ha youtube-ra beírod, hogy jpop bands, vagy valami hasonlót, biztos kiad egy csomót, meg wikipédián is találhatsz előadókat "jpop" címszó alatt :)
2013. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) Esetleg letudnád írni a kedvenc számaidat?:D
2013. dec. 30. 21:44
 5/10 Ágoston Noémi ***** válasza:
Persze :) DISH//től az I can hear, Peter Pan syndrome, Tenkousei, Kokucchae tsuu no, Hereru ya! Itsuka wa merry christmas (utóbbi kettő nincs fent youtubeon...) Choutokkyuutól a Snow Break, Shake body, Policemen, Train, Kiss me baby, Prizma x Go! Da-ice I'll be back és Splash, Vimclip Peace of dream, és am a Vimclip csinált klippet a Da-ice két énekesével, az a My generation, Kyary Pamyu Pamyu Ninja re bam bam... ezek a kedvencek, de az összes sámkt szeretem ezektől a bandáktól :) amiket meg legutóbb írtam, még nem ismerem annyira, csak azok a híresebbek asszem :)
2013. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ágoston Noémi ***** válasza:
Elírtam, Hareru ya! és számukat :D
2013. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Spitz

Ez inkább J-Rock,de vannak pop zenéik is.

A többit Noémi leírta,amit ismerek. :)

2013. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek^^
2014. jan. 1. 19:35
 9/10 Ágoston Noémi ***** válasza:
találtam még, ha érdekel: Exile, J Soul Brothers (ők asszem ugyan az a banda, csak más néven) E-girls, Lead, AKB48, Momoiro Clover Z, Morning Musume, AAA, Sekai no owari, Scandal, Tegomass, solo közül Yuya Matsushita, Takahiro Nishijima, Akanishi Jin és Yuya Tegoshi, de az előbbi bandák néhány tagjának is van solo száma, pl. Exile Atsushi és Takahiro :)
2014. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Japánon belül az AKB48 a legnépszerűbb, sőt ázsiában is akadnak követőik, mint a kínai SNH48, és az indonéz JKT48.
2014. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!