Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lady Gagának van az az új...

Lady Gagának van az az új száma, a bad romance! Miért van az, hogy nem lady Gaba van a klipben?

Figyelt kérdés
Ha jobban megnézitek,az nem Lady Gaga!És tényleg kukija van?
2009. nov. 25. 14:36
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Pedig az Gaga. És szerintem ő egy igazán tehetséges és gyönyörű énekesnő. Ő a világ második Madonnája! Mind a kinézete mind a stílusa utánozhatatlan és csillogó! A mostani sztárok közül Gaga lesz az, akit még 20 év múlva is hallgatni fogunk! Én azért szeretem, mert nem egy tucat ember! Beyonce, Rihanna, Cristina Aguilera vagy Britney mind egy kaptafa alatt készültek, csak az egyik szőke, a másik néget...stb. De Gaga egyedi. Imádom!
2009. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Lady Gaga hermafrodita. Ez azt jelent, hogy van méhe és heréje is, de ez kívülről nem látszik és egyébként is ő nőnek vallja magát.Szerintem ezért van az, hogy kicsit furcsák a klippjei.
2010. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon megszépült, le is fogyott és ha rosszra gondolunk akkor plasztikáztatta magát. amúgy elősször én se hittem el hogy ő az de amikor a tükör előtt ült vagy állt fekete ruhában akkor láttam hogy tényleg ő az csak eddig mindig elrejtőzött valamilyen csicsás szellemes ruha mögé, még a haját is mindig ugy dusitotta hogy a füleit meg fél arcát nem lehetett látni és most végre felkötötte a haját és többet látni mint eddig :)
2010. ápr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

előző vagyok és az előttem szólónak:


már bizonyított több képpel is hogy lady gaga NEM hermafrodita. azok a videók és képek ahol látsz jó nagy dudort az azért van mert szándékosan berakott valamit hogy ennél is többen ismerjék és többet pletykáljanak róla (feltünési viszketekség)


és azt még nem is mondtam hogy csináltak 1 olyan képet amikor lady gaga teljesen meztelenül kanye west kezeiben ájul és egy időben (nemtom most mivan) nagyon népszerű kép volt és nemhinném hogy kanye west a kezébe venne meztelenüül egy hermafroditát!! ha mégis akkor kanyewestnek rossz izlése van de nagyonX D


amugy lady gaga má egyre többször jelenik meg meztelenül ráadásul több kép készült róla amin nagyobb a hasa a kelleténél ami azt jelezheti hogy gyermeket vár :)

2010. ápr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

előző vagyok megint:


ittvan a kép: [link]


látsz kukit a képen? vagy dudort? mert én nem

2010. ápr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
előző, ugya a terhes dolgot csak viccből írtad? X)
2010. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Istenem....... Itt van, hogy miért néz ki úgy, ahogy a Bad Romance-ben: http://www.youtube.com/watch?v=bHVOxhEpjp0 (Súgok: számítógépes grafika :P)

Egyébként szerintem a nemével semmi extra nincs, simán nő csak azért érdekesek a videóklipjei, mert ezzel fogják meg az embereket. Fogékonyak vagyunk az idétlen, furcsa, szokatlan dolgokra. És aki nem szereti, az is belenéz, hogy mi a fene ez. Egyszerű PR-fogás.


19/L

2010. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!