Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek van tehetségem a...

Szerintetek van tehetségem a zene iparban? Nem késő még ennyi idősen belevágni?

Figyelt kérdés

Egész életemben kergettem az álmot,hogy énekesnő lehessek..De sajnos mindig közbe jött valami a legfőbb ok a pénztelenség..Most 52éves vagyok és eljutottam oda,hogy még egyszer utoljára megpróbálom beteljesíteni az álmom.Szerintetek van még értelme egyáltalán belekezdenem? Ez egy sima gyors itthoni felvétel csak úgy minden alap nélkül( tudom néha elfogy a levegőm de ezen lehet fejleszteni)

http://www.youtube.com/watch?v=Dh701AQ7iPo


2013. dec. 18. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Yeeeeah!!!
2013. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, nem rossz a hangod, de nem is kiemelkedő, ezt inkább hagyd meg otthonra. Nem tudom, hogy a lassú dal hibája-e, számomra néhol még hamiskás is volt, tényleg nem bántásból mondom, de nálad sokkal jobb amatőröknek is vannak fent videói.

Azt nem értem amúgy, miért nem jelentkeztél pl. X faktorba, Csillag születikbe, ahol az itteninél valami komolyabb kritikát is kaphattál volna?

2013. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az az igazság,hogy nem mertem épp azért mert messze lakok Budapesttől és nagyon nagy kiesés lenne az a pénz amit útiköltségre költenék és ennyi veszteséget nem engedhetek meg magamnak. :(
2013. dec. 18. 14:12
 4/7 A kérdező kommentje:
nem sértődök meg a kritikán különben nem tettem volna fel a kérdést :)
2013. dec. 18. 14:12
 5/7 Tarnolf ***** válasza:

Szerintem jó, hogy nem mentél X-faktorba meg ilyen helyekre. Ezek a mai zsűritagok nem mondják meg az igazat, mert a pénz beszél nem a tehetség.


Malek Miki volt az egyetlen annó aki értett is a zenéhez és megmondta az igazi kritikát. (szerintem)


Egyébként nem késő elkezdeni, inkább próbáld és bánd, mint bánd, hogy nem próbáltad megvalósítani az álmodat. :)

2013. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 19. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs rossz hangod, de kicsit dallamosabb előadást mutass be, ahol például megtudod mutatni, hogy mi a max amire képes vagy! De egy xfaktort ajánlanék, hogy próbáld ki magad, veszíteni nem veszíthetsz rajta. Csak havi 1000 forintot tegyél félre, és jövőre megvan az oda és visszaútra az utiköltség.
2015. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!