Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnek osszedobni egy jo...

Roly kérdése:

Szeretnek osszedobni egy jo rap zenet profi szinten, milyen DJ eszkozokre lesz szuksegem? Termek neveket kerek es lehetoleg olcsok legyenek de nem hasznaltak. Kb. olyan zenet szeretnek szerkeszteni mint: Eminem-Lose Yourself, Without Me meg ilyesmik

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

ehhez dj eszközre nem lesz szükséged

Kell egy jó szoftver, pl ableton

és kell egy jó hangkártya

Valamint kellhet még egy midi billentyűzet, mikrofon, esetlegesen egyéb hangszer, attól függ, mit szeretnél csinálni.

2013. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy, az ableton szoftvert nem ajánlom. Szerintem erre a legjobb program az FL Studio, amit én is használok. És ha konnyíteni akarsz magadon, én is ajánlom a midi billentyűzetet, de ez nem olcsó mulatság..
2013. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi amugy en is FL Studio 11-et hasznalom Producer Edition-t fullos verziom vantehat tudok menteni. Esetleg tudnal segiteni? lenne par kerdesem a programmal kapcsolatban
2013. dec. 18. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!