Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Bedokrissz kérdése:

Mi a véleményetek erről a gitárerősítőről? Stagg 15 GA DR

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen kis gyakorlókombóknál a nagy presztízsű márkák cuccai sem valami jók, torzítva legalábbis nem igazán produkálnak értékelhető hangot még azok sem. Ez ráadásul egy eléggé gagyiként számon tartott cég terméke, szóval nem várnék tőle sokat. Otthonra gyakorolni elmegy, de inkább csak a tiszta csatornán, a torzítása tényleg vacak. Ha kellően olcsó, mondjuk 10 ezerért hozzád vágják, szerintem maximum akkor szabad megvenni.
2013. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

NE. Haveromnak van, próbálgattam egy ideig, undorító hangja van.

Nekem nem egy komoly erősítőm (kombóm) van, Cort MX30R de NAGYSÁGRENDEKKEL jobb a hangja az enyémnek.

Az olyanok csak arra jók, hogy lehúzzák a kedved..

2013. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ilyenem van, egyáltalán nem rossz erősítő itthoni gyakorlásra :) a gitáromat konkrétan egy corton próbáltam ki, szintén 15 wattos hasonló árba és nem volt jobb a hangja, sőt...a 30w-osnak amit említettek valóban jobb már egyébként, de az drágább is és értelmetlen 30w-osat venni, dob mellé kevés, otthonra sok. Tegyük hozzá, nem is épp stagg gitárom van mellé itthonra, de rendes gitárral teljesen élvezhető a torzítása is. ár/értékbe legalábbis jó.
2017. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!