Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tud Bruno Mars-szerű...

Valaki tud Bruno Mars-szerű előadókat?

Figyelt kérdés
Tudom,"gyakorlatilag az összes" sokak szerint,de én olyasmit keresnék,aki szintén tényleg ilyen stílusú.Nekem olyan lazának tűnik és olyan pofátlanul jónak...Nem tudom ezt megfogalmazni,a lényeg,hogy olyat keresek aki stílusában,zenéjében,előadásmódjában hasonlít rá.

2013. dec. 6. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Lana Del Rey,a női megfelelője.
2013. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van:)))

Férfi meg Mayer Hawthorne (aki az előzenekar volt bp-n)

De Bruno egy egyéniség nehéz még egy ilyet találni:))))

2013. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom,nekem egyáltalán nem,Lana Del Rey max,de Mayer Hawthronenak köze sincs(mondjuk én a koncerten hallottam először,nekem akkor se volt a legjobb),de hát ki hogy érzi:) Már rájöttem,hogy mondhatjuk soul a zenei stílusa,de egy kis do-woop is van benne.

Első válaszoló: Egyébként megszerettem Lana Del Reyt,mert kicsit utánanéztem a válaszod miatt,úgyhogy köszi!

És a második válaszolónak is:)

2013. dec. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!