Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez melyik zene? "Váuhh, váuhh...

Ez melyik zene? "Váuhh, váuhh viíí, na táncolj velem -itteni részt nem tudom- hű kedvesem" Mulatós-féle.

Figyelt kérdés
Előre is köszi:) Ja és a váuhh ví valahogy úgy hangzik, lehet, hogy ott értelmes szöveg van, ilyen kis visszafogott régies finomkodásos dal, pasi és csaj éneklik asszem, ezt a visítósat a váú víset a nő csinálja:)

2013. dec. 6. 17:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehet az, hogy pl azt ennek a résznek az eleje,hogy "vágyom vágyom rég", de nem tudom már ,nem emlékszem. És ilyen régies dolog ez tényleg.
2013. dec. 6. 17:28
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és lehet, hogy filmzene:)
2013. dec. 6. 17:29
 3/12 anonim ***** válasza:
ez a dolly
2013. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még egy kis infot esetleg?:)Amúgy köszi a tippet, aki tudja, pontosan, melyik szám, kérem, írja meg!!:) Majd én is nézgelődök kicsit, most rákerestem, eddig nem nagyon van semmi, de majd visszatérek hozzá; szóval aki tudja pontosan, légyszi írja meg!!:)
2013. dec. 6. 17:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez ugrott be, lehet köze nem lesz hozzá, de hátha... :D


http://www.youtube.com/watch?v=G2QORjA_SzM

2013. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem:D Ez a Fresh-szám, nem ez az, valamit így visong benne boldogan a nőci aki énekli:) Ha Dolly akkor meg tod, aki a Vakáció -o-o -t is énekli, meg talán énekelte az Isztambult is:) Na de még az se tutkó, hogy Dolly, de tutkó nem Szűcs Judit lesz, és nem is Fresh:)
2013. dec. 6. 18:33
 7/12 anonim ***** válasza:
szandy?
2013. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jaj, nyuszikáim:) Szerintem a Dolly az esélyes, de várjunk, lehet esetleg Neoton is? Sztem valamelyik a kettő közül lesz, de nem biztos, szerintem nem Szandi lesz, bár lehet, hogy ő is énekelte, de style-ra valami az előbbi kettő közül, amit ebbe a kommentbe írtam:) Remélem azért valakinek csak beugrik a címe, egyébként ebből asszem tényleg Dolly a legesélyesebb:)
2013. dec. 6. 18:41
 9/12 A kérdező kommentje:
Aki írta,hogy Dolly, az nem tudna valami hosszabb szövegrészletet esetleg? Légyszi, ha igen, írd!:)
2013. dec. 6. 18:43
 10/12 A kérdező kommentje:
Zalatnay Cini is lehet esetleg:$
2013. dec. 6. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!