Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen haladó gitárt vegyek?...

Milyen haladó gitárt vegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

az öcsémnek szeretnék venni egy elektromos szóló gitárt karácsonyra,de én nem értek hozzá,úgyhogy remélem tudtok segíteni!!


nagyon jól gitározik

főleg metalt/rockot játszik,de mást is szokott

floyd rose-os gitárt szeretne

Ibanez,Jackson-t szeretne

max. 200ezer forintom van rá.

superstrat forma


előre is megköszönöm! szeretnék neki örömet szerezni,szóval ha bármi kérdés van válaszolok!



2013. dec. 5. 20:37
 1/4 LeftBehind ***** válasza:

Hát öregem,200ezerért nem fogsz eredeti Floyd Rose-os gitárt kapni azt megelőlegezem. Esetleg mit szólna egy 7 húros gitárhoz? Találtam egy Jackson-t és egy Ibanez-t is,mindkettő jó minőségű és 200ezer alatt vannak.


[link]


[link]


Halkan megjegyzem,én inkább a Jackson-t venném meg.

2013. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lelombozó leszek, de sajna az ilyesmiben nem lehet "elég jót akarni":( Azt javaslom, hogy fogd kézen az öcsikédet és csináljatok egy "túrát néhány komoly hangszerboltban, ahol kipróbálhat a 'jótestvér' amit csak szeretne. Onnantól rád van bízva, hogy miként játszod tovább a sztorit, vagy megveszed helyben a gitárt, mondván, hogy...hát, ha már ennyire tetszik, akkor legyen ez a karácsonyi ajándékod:-)

Jahh...nem vagyunk mi véletlen rokonok? Nekem sem ártana egy új gitár:-D

2013. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LeftBehind ***** válasza:
Látod,az se rossz ötlet amit a 2. ír. Így legalább nem veszel zsákbamacskát.
2013. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ezt javaslom amit gyalogos irt.

vidd el és próbálja ki különben nagy csalódás lehet a vége!

2013. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!