Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone AJ-220SCE második...

Epiphone AJ-220SCE második gitárnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két éve gitározok egy elég rossz klasszikus gitáron, most vennék egy újat. Elektro-akusztikusat. Epiphoneban gondolkodom. Elég jó ez, hogy fejlődhessek tovább, vagy érdemesebb lenne drágább gitárt választani. Sajnos anyagilag nem vagyok nagyon eleresztve... Nincsenek világmegváltó terveim, csak magamat kísérem. :)

2013. nov. 30. 08:21
 1/1 anonim válasza:

9 éve gitározok és megvenném csak most épp nincs munkám de akarok egy akusztikusat én is 2 éve vettem egy ibanez g5 ece am et 55 e Ft ért és teljesen megvagyok elégedve vele (elektroklasszikus). epiphoneba gondolkozok én is. hallottam h a gibson leányvállalata mint fendernek a squier de közel sem így van; wikipédián utánaolvastam és bíztató voltgyakorlatilag a gibson mentette meg a céget miután meghalt a tulaj meg a 2. Világ háború is nyomást gyakorolt a boltra

Ja és már les paul is az epiphone al kezdte el a formát csak utána lett a gibsonból les paul is...

Ú.h. ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz de én megvenném az fix

2014. febr. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!