Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem hallok mostanában...

Miért nem hallok mostanában Scootert?

Figyelt kérdés
Régen a Scooter mindenhol hallottam.Rádióban,diszkóban.Most meg egyántalán nem lehet hallani sehol.Pedig akkora nagy számaik voltak de szerintem most is.Mi a baj a Scooter-ral?
2009. nov. 19. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Már akkor sem volt jó mikor divat volt. Azért nem hallani már, rájöttek mások is.
2009. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Régen divat volt az a stílus, amit ők játszottak. Hogy akkor sem volt jó? Ízlések és pofonok. Szerintem meg az Anti Fitness Klub, meg SP a vacak, de azt játssza a Viva. Most az a divat. A Scooter többé-kevésbé megmaradt annál a műfajnál, amit mindig is csinált. Angliában 2008-ban letaszították a lemezeladási lista éléről Madonnát. Németországban és Hollandiában is szeretik őket, de itthon csak a house megy. Hogy miért? Nem tudom. Talán itt több a divatmajom, akiknem csak az éppen aktuális jó mindig. Azért Budapesten időnként van Scooter rajongói találkozó, ahol szinte csak az szól egész éjjel. Voltak is itt koncertezni szeptemberben a BME fesztiválon, a legújabb lemezüket is kiadta a Record Express, szóval annyira nagy gond nincs. Én most is azt hallgatom éppen. :) Under The Radar, Over The Top!
2009. dec. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
a scooter hála az istennek nem csinálja a sok selejt zenét mint az itthon nagyon kedvelt house elődadók . kedves első válaszadónak mondom hogy akkor hallgass SP-t , Anti fitness klubot , Tokio Hotelt . Sajnos az a baj hogy itthon a nyálas semmitmondó zenéka menők na és persze a nagy sztár Dj-nek kikiáltott ( Hamvai pg , Bárány meg ezek ) emberkékre hiszitek hogy sztárok de akkor miért nem ismertek külföldön ? azért mert koppincsolt agyondolgozott zenékböl akarnak valakik lenni ... de ide a mai fiataloknak elég ez az igényeiket kielégíti . a scooter is dolgoz fel de sikeresen . majd ha Hamvai letaszítja Angliában Madonnát a lista éléről ahogy azt tette a Scooter akkor befogom a számat .
2010. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csak a scooter, vagy sp vagy antifitnes vagy tokio hotel van?

elég silány a zenei példálozó palettád (is?)

2010. nov. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Scooter volt! van! lesz! más stílus, mindennek megvan a rajongó és az ellentábora, ezt el kell fogadni. Scooter már eleget bizonyított,hogy hozták két évtizeden át a szintet. Egy rokkertől vagy egy rappertől meg nem kell elvárni hogy bálványozza őket,mert teljesen más világ, és másra is való a Scooter zenéje. Én szeretem az elektro és a Metal zenéket is egyaránt, mindkettőben meg lehet találni az értékeket, csak másra valók ,más hangulatba, más közegbe.
2011. ápr. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A diszkókba nem való már a Scooter, mert tökre más ritmusok, és stílusba kevernek szerintem. A goa, D&B, meg hasonló egyszerűbb silány zenék mennek...és ilyenek mellé nem passzol, kilógna. elkezdenének bulizni az emberek véletlenül:D

Rádiók játszák néha, de szerintem magas a jogdíjuk, pont a kereslet miatt. Mint ahogy egy lemezük is... Csöbörből vödörbe... Megélnek a koncertjeikből bőven, ott meg úgyis mindig teltház van! Németbe rengeteg van. Hegyalján tavaly annyi ember volt, és váltott miattuk napidíjat (mint én is) hogy nem hiszem hogy nem lenne népszerűségük...

2012. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Scooter egy nagyon nagy szám volt mint előadó a 90 es években. Akkor csinálták a legjobb zenéket. Kb a Maria .c szám időszak után fel kellett volna oszlaniuk, királyként szálltak volna ki. Ma nagyon is baj,hogy haladtak a korral, és sokkal divatabb, kevésbé fogós zenét tolnak ma már mint rég. Szerintem nem jó, ha egy banda letér az eredeti hangzásától. Ma is kedvelem őket egyébként, üde színfolt az elektro érában.
2012. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!