Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Linkeltek jó gitáros-énekes...

Linkeltek jó gitáros-énekes zenét?

Figyelt kérdés

Régóta gitározom, de nem nagyon énekeltem eddig, de most kiderült, hogy egész jó a hangom, viszont szeretnék megtanulni egy rakás számot, amit elő is tudok adni, de elég keveset ismerek. Amiket eddig megtanultam és kb. ilyen stílusban kellenének számok, azok mind egy gitáros és egy énekeses dalok, szóval ha lehet ilyet küldjetek:

Hallelujah ; The Beatles - Blackbirds ; Shane Alexander - Coffee Kiss/Shipwrecked ilyesmik... Előre is köszönöm! (Ha lehet akkor férfi legyen az énekes és ne legyen túl magas, de túl mély se, amit énekel! Kb. olyan legyen mint amiket felsoroltam)



2013. nov. 19. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=tsYnDK7igSo

A srác összes többi számát is nézd me, a csatornája tele van hasonló feldolgozásokkal.

2013. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt egy csöppet nehéz énekelni...Könnyebbet nem tudtok?
2013. nov. 19. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Probálkoz valami magyar zenével hátha jobban megérted mint az angolt

Pataky Attila - Inog a Világ(kicsit vacak felvétel)

[link]


A csend igazsága

[link]

2013. nov. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt az Inog a világ című dal stúdió felvétele csak ,hogy tisztán értsd a szöveget,ha netán tán megtetszene ez a dal.

[link]

2013. nov. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!