Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zorán és Presser hogyhogy nem...

Zorán és Presser hogyhogy nem lettek nemzetközileg is ismertek?

Figyelt kérdés
Itthon teltházas koncerteket adnak időtlen idők óta. Zorán-koncertre legalábbis nagyon időben kell jegyet venni, mert azonnal elfogy, főleg a jó helyek... (tapasztaltam :))
2013. nov. 18. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert magyarul énekelnek és egy külföldi semmit nem ért belőle.
2013. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nemtom, de az Omegások azok lettek:))

Gyöngyhajú lányt a Scorpions is énekelte-- White dove címmel, meg minthogyha láttam volna olyat is, hogy közösen adták elő:)) Illetve hát nemtom, mennyire figyeltek fel rájuk; de am , mind a két verziója cool a számnak<3<3<3<3

2013. nov. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Mert amikor ők megalkották a legnagyobb dalaikat és a csúcson voltak akkor ebben az országban kommunizmus volt. Nem engedtek ide be senkit és nem lehetett szabadon külföldre sem menni. Nézz utána kicsit történelemből mit volt a helyzet akkor. Szinte be voltunk ide zárva.
2013. nov. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy a csúcson voltak???

1990-ben voltam Zorán koncerten, baromi jó volt, de halvány árnyéka a mostaniaknak.

2013. nov. 19. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!