Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor jön a Linkin Park...

Mikor jön a Linkin Park Magyarországra?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3 hónapban nagyon megszerettem õket és szeretnék elmenni a koncertjükre csak nem tudom jönnek e jövõre.Valaki tud segíteni?

2013. nov. 17. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne várd őket.
2013. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd az együttes oldalát, és a nagyobb fesztiválok (VOLT, Sziget, Strandfeszt ha lesz jövőre, stb) oldalát, már lassan ki kéne tenniük a headlinereket. Mápedig ha a LP jön országunkba, akkor valószínűleg headliner lesz valahol, vagy Pesten mennek egy Parkba, Arénába.
2013. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

soha a büdös életben nem fognak jönni....

közel 100 misiért lépnek fel.. ez nem magyarországra szabott ár...

2013. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj, 3-as ; többiek komiját még nem olvastam el, na 3-asnak viszont azt szeretném mondani, hogy lehet "fél-koncertet" is tartani ,és akkor azt fele áron:):):):)
2013. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

úristen milyen hülyeség ez???

szerinted csak azért nem kérnek majd +50 misit mert csak fele annyi számot játszanak vagy mivan? :D

itt nem erről van szó hanem arról hogy egy viszonylag híres banda akinek 6 tagja van ez alapból több pénz nameg a linkin parkék szeretnek látványos koncerteket csinálni ami sok felszerelést igényel (ha már manapság a zenéjük szar) és ez még + rengeteg pénz... a harmadik dolog meg ha igazad is lenne még fele annyit se tudna kicsengetni ez az ország szal tökmind1... lehet hogy van ilyen "félkoncert" lehetőség underground bandáknál de nem egy ilyen kaliberű zenekarnál...

2013. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz!! nem lehetetlen h bármikor is jönnének!! a Szigetre már tavaly hívták őket úgy h akkor a pénzzel sincs gond és már szegényebb országokban is felléptek. Am meg ha szeretnél tenni azért h jöjjenek Magyarországra akkor Facebook-on csatlakozz ehhez a csoporthoz: [link]
2014. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 T-Balázs válasza:
Igen jönnek a 2017-es VOLT fesztiválra. Június 27-én pontosan a 0. napon ők lesznek a fellépők.
2016. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!