Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most akkor újra összeáll a...

Most akkor újra összeáll a System Of a Down?

Figyelt kérdés
Mert úgy hallottam, hogy újra koncerteztek, vagy csak egyszeri alkalom volt?
2009. nov. 18. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Honlapjukon ha megnézed biztos leírják, ha meg nem ott olvasod, akkor csak pletyka, 0 valóságalappal.


De én azt se tudtam, hogy feloszlott :D

2009. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Daron Malakian azt mondta hogy ha a soad újra összeáll akkor ő a római pára... vagy valami hasonlót, de a lényeg ez volt. persze meg is gondolhatta magát, de én nem tudok róla. viszont ha igaz akkor HURRÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D
2009. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt találtam.

2009. nov. 18. 21:51
 4/6 anonim válasza:
Úgy vettem észre hogy az oldaluk megújult ez azt jelentheti hogy összeállnak. De semmi sem biztos, de ha már adtak koncertet akkor az már egy jó kezdet. Csak Serj még nem bólintott rá :( . De SOAD-nak még mindig sok rajongója van és az mind szeretné, hogy összeálljanak megint. egy 75% van rá szerintem.
2009. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó lenne :)
2009. dec. 6. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van twittered keress rá Shavora :D. Bemásolom mit írt legutóbb ami a Soad-al kapcsolatos.


" About my "are u guys ready for System?". I'm not sayin we are back but, if so? U guys ready? SoRry for gettin u guys amped. I'm just seeing "

2010. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!