Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti is egy emberhez/eseményhez...

Ti is egy emberhez/eseményhez kötitek a számokat?

Figyelt kérdés

nagyon szörnyű dolog, de velem sajnos ez van...


ha egy más időszakomban (pl amikor még együtt voltam a barátommal és egy boldogabb pillanatunkban hallgattam) hallgattam egy számot, és most újra meghallgatom, egyből az jut eszembe, hogy milyen jó volt, és sajnos már vége...


de ez elég sok számnál így van. van, amit meg sem bírok hallgatni, mert egy elmúlt emlék fűződik hozzá, és fáj, hogy elmúlt.


veletek is ez van? mit lehet vele csinálni?


2013. nov. 13. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

1 ilyen szám van, a Wake me up, ami az idei nyarat juttatja eszembe :D de amúgy nincs ilyen, szóval nem tudok vele mit csinálni.

Hát nem tudom. Az idő minden sebet begyógyít, az biztos.

2013. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, nekem is van olyan, ami egy régebbi nyarat juttat eszembe :) meg van, ami az exemet, van, ami a régi barátaimat, van, ami a mostani barátomat.


van számom arra, amit a szakítás után hallgattam, van olyan, amit akkor, amikor beleszerettem a mostani barátomba, van olyan, amit akkor, amikor boldog voltam, van olyan, amit akkor, ha szomorú.


nagyon meg akarok ettől szabadulni, csak nem tudom, hogyan kell...:/

2013. nov. 13. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizony :D Pl.: Spigiboy - Valami véget ért

Azon a nyáron amikor életemben először berúgtam ez a szám volt sláger és kb. 15x játszották egymás után.

Én meg emlékszem egy sátorba szenvedtem, nagyon rosszul voltam és végig ez a szám ment :D Ha meghallom elkap a hányinger :D


És igen nekem is vannak számok amik egy lányhoz kötődnek és ha meghallom ezeket a mai napig összeszorul a gyomrom :S


Szerintem mást nem lehet tenni mint hanyagolni ezeket a zenéket.


Pl nekem szagokhoz is kötődnek gyakran emlékek.

2013. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!