Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire lehet megtanulni...

Bazsikahh kérdése:

Mennyire lehet megtanulni énekelni?

Figyelt kérdés

Nincs annyira rossz hangom, de annyira azért jó sem. A barátaimmal szeretnénk egy bandát alapítani (pop-rock, punk, pop-punk, punk-rock, ilyesmi stílusban) és én merültem fel mint potenciális énekes.

Ha eljárok rendesen tanárhoz, akkor mennyire tudok megtanulni énekelni?

legalább olyan szintre, hogy az akár nagyobb közönség előtt vállalható?



2013. nov. 12. 21:03
 1/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, régebben 6 évig játszottam klasszikus hangszeren( cselló )
2013. nov. 12. 21:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármennyire ,kitartás, gyakorlás,fejleszd magad!
2013. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hátttt...

Szerintem nem olyan nehéz, de ha jártál csellóra akkor kellet volna szolfézsra is asszem mert én csitera cuccolok és nekünk kell vagyis kéne...

Részegen énekelj akkor biztos jól menne...

2013. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy énektanárt.

Azt hiszem skálázással lehet fejleszteni az ének készséget.

2013. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Ha tényleg punk-rock stílusban szeretnéd nyomni, akkor felejtsd el az énektanárt. Én azt tapasztaltam, hogy akik ebben a stílusban vannak és eljártak énektanárhoz utána csak rosszabb lett az egész. Túl matekos lett és kiveszett belőle, a lendület és az ösztön, ami a rock életérzés alapja. Csak síkíts, ordíts bele a nagyvilágba :D
2013. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tanultam szolfézst is, de azt én nem szoktam számolni, mert hát hogyis mondjam, a tanár hagyott maga után kivánnivalókat.


Vannak külön olyan tanárok, akik pop, pop-rock meg ilyesmi stílusban tanítanak. azok se jók?

2013. nov. 13. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!