Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segitseg. Most mit tegyek...

Segitseg. Most mit tegyek tobbi lent?

Figyelt kérdés
jelentkeztem a 2014 es csillag szuletikbe eneklessel de nem olyan jo a hangom es anyaval megallapodtam hogy ha egy picivelis de javul a hangom akkor elvisz. enek tanarhoz nem tudok menni segitsetek most mit tegyek hogy javuljon a hangom a csillag szuletikig ?

#ének #2014 csillag szuletik
2013. nov. 11. 20:07
 1/4 StayLitSmokeOn válasza:
Hagyd a francba. Ha bekerülsz sem viszed semmire, ha meg elrontod, akkor pedig hülyét csinálnak belőled, illetve te is magadból.
2013. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Először is egy magyartanárt javasolnék.Ha már most nincs hangod sem,meg annyi önbizalmad sem ,hogy kiröhögtesd magad akkor mi a fenének erőlködsz ilyen hülyeségen?
2013. nov. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elmondjam ...? mert miota az eszemet tudom 7 eves koromtol az az almom hogy enekes legyek
2013. nov. 12. 11:12
 4/4 anonim válasza:
akkor meg tegyél érte...ez nem olyan hogy egyszer csak felkelsz és tudsz énekelni...marad az énektanár,de még az sem garancia.hiszen lehet már az első órán azt mondja hagyd abba mert ehhez nincs tehetséged.vagy egy nagyon jó módszer ha felveszed valahogy az éneklésed,majd visszahallgatod...és már lehet nem is fog annyira tetszeni...;)
2013. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!