Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan játszanak a Dj-k...

Hogyan játszanak a Dj-k bakelitról?

Figyelt kérdés
A bakelit lemezen szerintem nem jelenik meg minden egyes zene, meg egynél több semmiképp sem fér el rajta (de nem tudom biztosan)

2013. nov. 11. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Több helyen is tévedsz (igazából mindenhol)

1, Már nem a rég használt bakelit lemezek vannak, egy műanyagasobb van (nem emlékszem milyen anyagból van már, a lényeg hogy nem bakelit), a bakelit kopott és karcolódott.

2,Rengeteg minden jelenik meg korongon direkt a DJ-nek (akár mixeket is lehet rá venni)

3, 70-80 perc simán ráfér.


Azt hiszem mindent megválaszoltam :D Ha kiokítónak érezted a hangsúlyt akkor bocsi.

2013. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyrészt szerencsére még van piaca a bakelitnek, és egy jó dj tud is rajta játszani.

Másrészt rámegy több zene, de általában kevés a válogatás lemez, igazából maxi lemezek vannak. Ami annyit tesz, hogy egy zene több remixben. Lehetőség van már lemez vágatására is, de nem lett elterjedt a dolog.

Az hogy nem jelenik meg rajta minden, bizony nem igaz. Szépen lehet látni melyik track megy éppen, és abból mennyi van hátra :)

Imádok lemezről játszani, egy élmény :)

2013. nov. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Kioktató volt, de annál hasznosabb! Pont ezért tettem fel a kérdés. Ezekről semmit sem tudtam, de régóta érdekel már a dolog. Mégegyszer köszi mindenkinek! :)
2013. nov. 12. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:

HA tudod, valahol próbáld ki.

Könnyű beleszeretni!:)

2013. nov. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már mixeltem bakiletes lejátszón. Rákötöd a laptopot, belehúzod a megfelelő deck-be, és amelyik korongon van a zene, ott megkeresed az első hangot. Na ez lesz a CUE (persze ritmusra kell oda-vissza húzogatni a kezedet, majd elengeded és megy magától). Ha belejössz, könnyű. De ajánlott fellépés előtt egy-két órával korábban bemenni, ha ilyenen játszol. Ami kizárt, mert mindenhol 2000-en játszanak általában.
2013. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!