Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire lett rossz szerintete...

Mennyire lett rossz szerintetek ez a szöveg amit írtam? Mennyire érthetô a mondandom benne? (Tudni kell azt is hogy kezdô vagyok ilyen têren. )

Figyelt kérdés

Rabnak érzem magam, saját kis életemben

Pörögnek a gondolatok, állandoan fejemben

Harcot vívok, s vesztek a küzdelemben

De, békére találtam a két szép szemedben.

Melyböl bátorságot nyerek, s értelmet ad

Ha kell vigasztal, de meg is nyugtat

Elölem a mosolyod el ne dugjad

Érintésed az életembe, újra reményt juttat.



2013. nov. 7. 20:58
 1/7 anonim válasza:

Szerintem nem rossz... :) Bár nekem az első 2 sor nem stimmel.. :/ Talán jobb lenne úgy, hogy "Úgy érzem egy rab vagyok a saját életemben, A gondolatok állandóan pörögnek a fejemben."

És dugjad helyett, talán a rakjad megfelelőbb lenne.. :D A dugjad olyan fura. nem illik a versedbe. ;)

2013. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb, mint amiket itt általában lehet olvasgatni, de még ez is nagyon kevés szerintem. Iszonyúan közhelyes, nincsen benne semmi különleges. Nem olyan rossz, de bőven van mit csiszolni rajta. Az első négy sor csak a ragok miatt rímel, ez így viszonylag gagyi. A szókincs silány, keress ritkább, értékesebb, különlegesebb szavakat, ne olyanokat, amik mindenkinek eszébe jutnának a témával kapcsolatban.
2013. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 StayLitSmokeOn válasza:

Egyet értek a második hozzászólóval.

Szerintem rakd el vagy dobd ki és fuss neki újra.

2013. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 StayLitSmokeOn válasza:
*Egyetértek
2013. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, akkor szerintetek megéri tovább még folytatnom majd az írást?:)
2013. nov. 8. 19:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek :)
2013. nov. 8. 19:48
 7/7 StayLitSmokeOn válasza:

Persze, ha ezt akarod csinálni akkor igen, csak gyakorolni kell még.

Kell hozzá azért valamennyi élettapasztalat is (nem tudom hány éves vagy, gondolom azért még fiatal), meg hát le kell ülni az íróasztalod elé és próbálgatni :D

Meg szerintem olvashatnál többet pl a szókincs miatt is.

2013. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!