Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lady Gaga miért tette így...

Lady Gaga miért tette így tönkre magát?

Figyelt kérdés

2008-ban, amikor feltűnt, még olyan szép volt. Most meg... remélem ez csak valamilyen rossz smink. De miért jó ez akár marketing fogásnak?

Miért nem lenne jó, ha még mindig így nézne ki?

[link]

Így számomra kb. a világ legszebb nője.

A Machete gyilkol c. filmben is látszik rajta, hogy szép, és hogy a klipjeiben és koncertjein csak elcsúfítja magát.

Pl. a klipjében is egészen jól néz ki: http://www.youtube.com/watch?v=V6qXX82I-Hs

Szóval nem értem én ezt, hogy miért teszi ezt, ha a pénzért teszi (mert gondolom, hogy azért, de a többi sztártól ezt nem várják el, pedig neki még ott van az extravagáns stílusa is).



2013. nov. 3. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Rengeteget utazott a turnék alatt, a hajtás, megfelelési kényszer, az, hogy többet mutasson mint amilyen ő igazából, megviseli a embert nyilván. De az is látszik rajta, hogy nem egy erős nő. Nekem mondhatja bárki, ez az egész nem ő. Ez egy ráadott stílus, hogy eltudják adni és ez sikerült is.

Most milliók példaképe. Viszont hogy lehet olyan valaki mások példaképe, aki saját magát sem ismeri igazán?

Sokan azt szajkózzák, hogy milyen egyedi... ugyan már. Rengeteg hasonló stílusú ember, van, sőt. Az extrémitás nem itt kezdődik. Nem mindenki tud előtörni a semmiből, Gagának hatalmas nagy szerencséje volt, hogy anno felkaroltál és mára egy Ikon lett. Én azt mondom, hogy a felszín alatt rengeteg lelki problémával, megfelelési kényszerrel, és gyógyszerfüggőséggel is küzdhet, mert ahogy elnézem a külseje évről évre megviseltebb. Ki tudja... sok fan azt hiszi ismeri ezt a nőt, pedig csak jobban ki kéne nyitnunk a szemüket és túl nézni az elvakultságon.

2013. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lady gaga nekem pont azért izgató mert csunya és nagyon meghökentő a viselkedése
2013. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!