Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Itt van egy jó pár Rocker...

Itt van egy jó pár Rocker igaz? Néhány nagyon jó rock zenét linkeltek nekem? Női ne legyen ha lehet

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 14:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
Hallgass a régiekből is! Led Zeppelin,Floyd,Iron Maiden,Metallica,Nirvana,stb ! Hisz ha ők nem lettek volna, modern rock sem lenne!
2013. dec. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hallgatok én régebbieket is. Azok szinte a legjobbak *-* Köszönöm :)<3
2013. dec. 27. 18:13
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nem neked írtam azt, hogy köszönöm az újabb lepontozást!

Hanem annak a sok divat majomnak akik nem képesek felfogni és elfogadni azt ,hogy nem mindenki szereti a mostani kor külföldi zenék legtöbbjét bár a hazai divat zenékkel is ugyan így vagyok!Sajnos az én korosztályom javarészt ezeken a régi magyar zenéken nőtt fel!De akinek az agyuk helyén szivacs van ezek a férfiak és nők nem tudják ezt felfogni.Meg azt sem, hogy vannak akiknek más ízlésük van és nem azt szereti amit a világ 80 százaléka!

Na ezeknek az embereknek szólt az ,hogy köszönöm ismét az újabb lepontozást.

Ugyanis ők húzzák le mindenkinek a válaszát aki nem a divat után megy mert mostanában csak is a külföldi zenét szabad hallgatni a mai trend szerint ,aki nem ezt teszi azt kiközösítik!A gyakori kérdéseken ez a kiközösítés úgy valósul meg ,hogy lepontozzák azoknak a válaszait akik nem azt hallgatják és tartják jónak amit ők!

2013. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!