Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet "kifelé" énekelni?

Hogy lehet "kifelé" énekelni?

Figyelt kérdés

a régi énektanárom mindig cseszegetett, hogy kifelé énekeljek, ne befelé, de akkor mindig mondtam ,hogy nem tudom, mi a különbség a kettő között..viszont azóta asszem, rájöttem, hogy KELLENE kifelé énekelnem, mert éneklés közben olyan érzés, mintha az egész nyelőcsövem hátrébb lenne pár cm-el, mint pl. beszéd közben és szerintem erre gondolt, hogy éneklés közben is olyan érzésem kellene, hogy legyen, mint beszéd közben, csak amikor éneklek, már eleve olyan, mintha hátrébb lenne, azaz befelé énekelek, magasabb hangokat már sikerült úgy kiénekelnem, mintha kifelé énekeltem volna, de úgy meg olyan hülye a hangom, mintha be lennék rekedve...

szóval hogy tanulhatnék meg normálisan "kifelé" énekelni? erre van valami praktika? vagy esetleg ha énektanárhoz járnék, ő meg tudna erre tanítani?

16L


2013. nov. 2. 21:07
 1/2 Beniy ***** válasza:
Idióta volt az énektanárod... Ha nem tudta normálisan elmagyarázni, hogy mit szeretett volna tőled csak beszélt a vakvilágba mint az EZOTV-n a sok idióta, akkor ne nagyon adj a szavára. Keress mást.
2013. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2013. nov. 3. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!