Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek gáz, hogy b*zinak...

Petra666 kérdése:

Szerintetek gáz, hogy b*zinak tartom őket?

Figyelt kérdés
12 éves lány vok. Míg más csajok sikítozva futnak olyanok után, mint Justin Bieber, meg az a one direction, szerintem csöpögősek és mindegyik nagyon gáz! Szerintetek ez fura?

2013. nov. 2. 13:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én most nyáron tudtam meg,h JB fiú!!!!!!Eddig azt hittem h lány!A hangja is olyan volt meg minden....Egyébként egy cipőben járunk...Én Iron Maiden-t hallgatok,a legjobb barátnőim pedig 1D-t,JB-t meg Skrillex-et hallgatnak....de kibírjuk,legfeljebb nem hallgatunk együtt zenét....néha veszekszünk egy jót,én utálom az 1D-t,szerintem írtó szar a zenéjük,ők nem értik h mi tetszik nekem a metal és rock zenében,de ez így van jól...

12/ROCKER LÁNY

2013. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Utolsó. Bántja a fülüket a hangszerek hangja.metalhead vagyok én is.
2013. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

Gáz,mert mindegyik 1D tagnak van vagy volt barátnője,úgyhogy nem értem,miből gondolod,hogy melegek. Attól,hogy olvastál róluk egy cikket,vagy láttál róluk egy összeszerkesztett kamu képet,attól nem azok. Attól,hogy a média mostanában szinte mindenkit melegnek titulál,attól nem azok. És itt nem csak rájuk értem. Én pl. nem szeretem Justin Biebert,de attól nem b*zizom le,és megvédem,ha valaki ezt mondja rá,mert ehhez semmi joga.

És szerintem te is gáznak tartod magad ez a kérdés miatt,mert ha nem így lenne,akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést,hogy meggyőződj,tényleg gáz-e.

Amúgy nem hiszem,hogy 12 évesen ennél nincs jobb dolgod,mint hogy valakiket leb*zizz.

2013. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

Gratulálok a válaszadók nagy részének,akik idióták és műveletlenek.


Hogy lehet olyan valakit utálni,akit nem is ismersz személyesen?? Plusz saját érzelmi szegénységedből nem kell rosszindulatúskodni.


Válaszom: Igen,gáz.

2013. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Belieber forever *-* Nem érdekel mások oltogatása. Mondjatok amit akartok. Na pusz-pá
2014. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem JB NEM játszik jó zenét, nem szeretem, és rockot hallgatok. De leb*zizni igenis gáz, mert egyrészt ezt baromira nem a hangja és a ruhái alapján kell eldöntened. (Stevie Wondernek magas hangja volt, ő is meleg?) Szóval jB nem meleg, csak egy sz*r. Az nem ugyanaz. :D
2014. szept. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, és nem azért rossz JB, vagy a 1D, mert magas a hangjuk. JB-nek volt valamennyi hangja, a 1D-nek soha. JB hangja tönkrement, de mindig csak annyira tudott énekelni, amennyire bármelyik ismerősöm a sulis kórusban. Irreális dolog fizetni a hangjáért. Szóval vannak magas hangú énekesek a világban, és az nem rossz azonnal. A magas és erőtlen hang kezd kornyikálásra hasonlítani, és ez a különbség JB meg egy magas hangú férfi között. És JB nem tud élőben énekelni, alig 2 oktáv a hangja, és ha valamit ki kéne énekelni, suttogóssá válik.
2014. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Két éve, hogy ezt írtam. Azóta persze sokat komolyodtam vicces ezt vissza olvasni :D mar nem "melegezem" le őket, mert tisztában vagyok a dolog jelentésével :D de azért még mindig nem szeretem a zenéjüket. Rock és metál <3
2016. jan. 24. 22:19
 19/19 anonim ***** válasza:
Ennek örülünk. :)
2016. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!