Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az Ipig...

Mi a véleményetek az Ipig hangszóróról?

Figyelt kérdés
Hogy szól? Mennyire hangos és tiszta?

2013. okt. 28. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Az, hogy malacság. Ha minőség kell, biztosan jobbat kapsz annyiból. Ugyanakkor az i cuccok nem gagyik, csak brutál drágák, tehát ha a malac forma nem fontos, akkor egy hifi bolttal jobban jársz.
2013. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első: A malacság az a válaszod. Az iPig rendes neve Amethyst Music Pig, és nem az Apple gyártja.


Egyébként nekem van ilyenem, és nagyon jól szól. Természetesen nem összehasonlítható egy több százezres H.Kardonnal de azért eléggé jó. Ilyen árkategóriában (én 15.000-ért vettem, nem tudom most mennyi) nem találtam jobbat. És még jól is néz ki.

Azt hittem hogy gagyi lesz a kidolgozása, de nem. Van súlya, és eléggé minőségi érzetet kelt. Házibuliknál nagyon jól jön, sőt, még nyaralásra is viszem magammal, ha nagyobb társasággal megyünk.


Eddigi tapasztalataim alapján 10/10-es, örülök hogy megvettem. Bátran ajánlom.

2013. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Az, hogy ilyen áron nem találsz jobbat, semmit nem jelent. Max. azt, hogy fogalmad sincs, hol keresd! :)
2013. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Na mutass nekem jobbat ennyiért.
2013. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!