Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért olyan jó ez a zene?

Miért olyan jó ez a zene?


2013. okt. 23. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem sz*r
2013. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mennyél azt nyald ki Dzsászin seggét
2013. okt. 24. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem se egy remekmű. xD

De általánosságban elmondható, hogy valakinek azért tetszik egy szám, mert azonosulni tud vele.

2013. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Gépzene alá nyomot szövegfosás mióta számít zenének a "ZENÉT" hangszerrel játszák és általában egy bandában van egy énekes is nem pedig csak egy szöveget fosó ember amire az emberek 99 százaléka képes gyakorlással!
2013. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bence32133 válasza:
95%
A BSW örök! Csináld utánuk, rajta :)
2013. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Azért jó zene,mert sok munkájuk van benne,és természetesen mert a Sörszívók csinálták,ami rossz aligha lehet. Az egész Rapstar album kib*szottul odateszi magát,de én amúgy kicsit mást vártam.Persze telnek az évek,változnak ők is.
2013. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Masabbak az uj szamok, mint a regiek, de adjak rendesen.:)
2013. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
89%

Nem ez a legjobb számuk, de ez is nagyon jó!

Ha nem tetszik:

1, Ne hallgasd

2, Hallgasd meg egy másik számuk, lehet jobban tetszik

3, NE fikázd, csak akkor ha tudsz jobbat :D

2014. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztató és jól tolják. Ha nem tetszik egyáltalán minek hallgatjátok. Nem kell szidni őket mert ti ennyit sem tudtok.Míg nekik több tízezres nézettségük van addig téged jó ha fél falu/város ismer. Ahogy az Ez a melónkban is van: "Ameddig tízezrek figyelik a szavamat ti jó ha két emberhez szóltok!" "Nem az a kérdés hogy mit tudunk hogy ti mit nem!"
2014. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!