Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik oldalról tölthetek le...

Melyik oldalról tölthetek le teljes számokat, akár magyar számokat is?

Figyelt kérdés
Nem találok sehol egy olyan oldalt se.Olyanokat töltöttem le,hogy a felénél vége van,az elején egy fél órás szünet,vagy tompa a hangzás.Van olyan oldal,ahonnan úgy le lehet tölteni egy számot,hogy egyből elkezdődik,kitűnő hangzású és lehetőleg teljes?Akár progikat is mondhattok,csak a Limewire-t vagy micsodát ne,mert az bevírusozta az egész gépemet.Ha oldal,akkor lécci---> www....
2009. nov. 12. 17:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja,és hogy albumokat is lehessen.Vagy nincs az én számomra megfelelő oldal?:D És egy CD-re mennyi szám fér fel? (kb)
2009. nov. 12. 17:50
 2/4 anonim válasza:

háááát....

[link]

[link]

[link]

én a limewire előtt ezeket használtam és elég jók, de magyar számokat nem tudtam letölteni, mert azok nincsenek az adatbázisukban...

2009. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
youtube-on rákeresel a számra utána kimásolod a linkjét(felül) beírod h www.vidtomp3.com ott van alul ahova betudod másolni rámész h download letölti utána asszem kékkel lesz kiírva h download mp3 arra katt és felül még1× download v download mp3 kikeresed melyik mappába szeretnéd és letölti és máris a gépeden van : )
2009. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:]
2009. nov. 13. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!