Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak még ilyen rádióhallgató...

Vannak még ilyen rádióhallgatók? Olyan emberekkel szeretném felvenni a kapcsolatot, akik annak idején hallgatták a Szabad Európa Rádió adásait és fel is vették azokat.

Figyelt kérdés
Az alábbi adásokból teljes felvételekkel rendelkeznek : Teenager Party, Délutáni randevú, Kiváncsi mikrofon, Slágerpatika.

2013. okt. 22. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
hááát, ezzel inkább egy nyugdíjas klubot kéne megkeresned
2013. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vannak emberek, akik erős késztetést éreznek arra, hogy minden kérdést kommentárjukkal lássanak el - ha kell, ha nem. Miért hihetetlen az, hogy ezek a rádióadások NEM csak a negyven fölötti korosztályt érdeklik? Üzenem a mai fiatal korosztály egy részének, hogy Magyarországon nem 1990-nel kezdődött az időszámítás. 1990 előtt is volt ebben az országban élet és történtek események. És szerintem van olyan fiatal hazánkban, akit érdekelnek a Szabad Európa Rádió műsorai.

Aki pedig nekem válaszolt, attól azt kérdezem: ha nem tud tanácsot adni vagy segíteni, akkor minek írt választ? Ha ennyire íráskényszere van, vegyen elő egy üres lapot és ott írogasson.

2013. okt. 25. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! 1-es vagyok. képzeld el, 40 éves elmúltam, és én is hallgattam gyerekkoromban a Szabad Európát a nagymamám ősrádióján...

Csak éppen a kérdéseddel nem jó fórumon vagy, itt azok fiatalok jönnek-mennek, akiknek üzenni óhajtottál előbbi kedves hozzászólásodban. Erre szerettem volna rámutatni 1. számú válaszomban.

De ha így állsz hozzá, akkor még egy idetévedt idősebb se fog szívesen segíteni. üdv és szebb napokat, ne mérgeld magad, mert nem tesz jót :)

2013. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!