Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol vették fel Tóth Gabi új...

Hol vették fel Tóth Gabi új klipjét? Sors a címe, és valami kastélyban van, nagyon szép.

Figyelt kérdés
Itt a klip: http://www.youtube.com/watch?v=CF7oBy8sNKE

2013. okt. 22. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a nővére új lakása, mert már csak ide fér be.
2013. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves első!


Igazán "szellemes" a hozzászólásod, csak gratulálni tudok! De ezzel csak magadat jellemzed. Nem értem miért kell bántani valakit, aki egy kicsit is másképp néz ki mint az "elvárás"?

Ártott ő neked valamit? Ismered őt? Gondolom mindkét kérdésre a válasz nem. Akkor miért is kell fikázni?


Félreértés ne essék, nem vagyok rajongója egyik Tóth lánynak sem, de ha nem tetszik nem hallgatom, nem foglalkozom vele/velük. De az ilyen megnyilvánulások kiverik nálam a biztosítékot.

Most persze jöhet azzal jönni, hogy én biztosan olyan nagydarab vagyok, azért védem be a ducikat. Ez nem igaz, de vannak duci barátaim, sőt olyan ismerőseim is vannak, akiknek férfi létükre igenis a duci csajok jönnek be. És akkor mi van?! El kell fogadni és kész. Nem mindenkinek ugyanaz tetszik. Elég baj is lenne, ha mindenkinek egyforma lenne az ízlése.


Kérdező! Ne haragudj, hogy így szét OFF-oltam a kérdésed, csak nem bírtam ki, hogy ne írjam le a véleményem. Sajnos nem tudom hol készült a felvétel, de valóban nagyon szép hely!

2013. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves második!


Tényleg úgy tűnik, hogy kövérként, önérzetesen véded a kövér nőket, de elhiszem neked, hogy nem vagy az. Lényegtelen.

Hogy ártott-e nekem?

Ha úgy veszem igen. Egyszer, valamelyik rakétamérnököknek szóló műsorban - rtl klub fókusz, vagy tv2 aktív - arról beszélt az említett hölgy nővére Tóth Vera, hogy neki milyen gombás fekete lábkörme volt. Azt hittem elhány.m magam a tv képernyője előtt. Nem akartam hinni a fülemnek, hogy ezt leadják a tv-ben. Nos, azóta, ha meglátom, meghallom, mindig ez jut sajnos róla eszembe, hogy milyen undorító, fekete lábgombás körme volt/van? annak idején. Ennyiben ártott nekem, igen.


@Kérdező

Turai Schossberger kastély*



[link]


* [link]

2013. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első!


Akkor egy (kisebb) elnézést kérek tőled! :)

Őszintén szólva, nem szoktam tv-t nézni... a celebekkel foglalkozó műsorokat nagy ívben kerülöm. Nem tudtam, hogy ilyen gáz dolgokat is leadnak. (Úgy vagyok vele, hogy jobb ha nem tudom!)

Ez amit leírtál valóban undorító dolog.


Ez akkor is undorító lenne, ha más lett volna, akármelyik szép és vékony hölgyemény!

Üdvözlettel!

2013. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ide vonatkozó válaszokat :) Nem a Turai, megtaláltam azóta, Prónay-kastély és Alsópetényben van, de elhangoztt vmelyik Fókuszban is (mármint a hely), csak nem figyeltem. Szóval itt: [link] (ha esetleg mást is érdekelne :))
2013. okt. 25. 09:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!