Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetne újra olyan...

Hogyan lehetne újra olyan népszerűvé tenni a rock, metál műfajt úgy mint a '80-as években?

Figyelt kérdés
Miért nem szeretik manapság a kortársaim ezeket a zenéket? (20 éves vagyok) Szerintem sokkal több mondanivalója van, mint egy közönséges, unalmas, félmeztelenül a klipben vonagló nő zenéjének lehet.

2013. okt. 21. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is kellenének azok az előadok, akik jó minőségű, élvezhető egyedi zenét csinálnak. Ha van ilyen az ő lehetőségiek sokkal nagyobbak és szélesebbek, mint azoknak a bandáknak akik a 80-as években indultak.
2013. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Igaz, hogy több a mondani valója, meg "legalább hangszerrel készül" ez a zene. Én is örülnék, ha a rock és metál KICSIT nagyobb figyelmet kapna, DE! belegondoltál már, hogy mi lenne, ha a média úgy nyomatná a rockot mint Lady Gagát és Niki Minaj-t(nem tudom hogy kell leírni)? Minden nyálcsorgató, birka tini - és úgy általában az emberek többsége, akik bamba birka módjára "csordába" verődnek és bután bégetnek - erre verné magát, és kb odalenne az értelme. Sorra jönnének a média által kreált egy-nyári rockbandák, stb, mint ma a pop zenében. Szerintem.
2013. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Sajnos meg kell várnod 2015. Okt. 21-ét, amikor Marty McFly megérkezik az időgéppel 1985-ből, el kell lopnod a gépet, és majd annak segítségével visszamehetsz időben az 80-as évekbe.

Ja, majd ha megvan az időgép, írj rám egy privit, én is mennék :D

2013. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Végül is ebbe nem gondoltam bele :S És igazad van. Akkor ezt a stílust is csak "lelakná" a sok hülye.
2013. okt. 21. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Hallgatják most is qrva sokan csak a legtöbb ember nem úgy öltözködik...
2013. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is 20 éves vagyok és szeretem a 80-as évek zenéit.

Valóban nagyobb figyelmet érdemelne, de örüljünk, hogy nem ez a tucat, ahogy egy előttem válaszoló is írta.

Persze én is hallgatok pop zenéket, de az igazi zene az, ami akkor volt, de ma már ritka. Nincs is jobb, amikor egy előadó emberi hangon a zene iránti szeretetből énekel és valódi hangszerek adják az alapot hozzá.

2013. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném újra népszerűvé. A sok divatmajom majd azért hallgatná mert menő.
2013. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!