Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc zenei korszakod?

Melyik a kedvenc zenei korszakod?

Figyelt kérdés

hatvan hetven nyolcvan? vagy esetleg sokkal előbbi/későbbi idők? melyik tetszik neked a legjobban?

minél több válasznak örülnék, együtteseknek, példáknak :)



2013. okt. 19. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem pl a queen, az AC/DC, a Kiss meg ilyenek tetszenek, de a mai Linkin Park, Green Day és Muse számok is jók L/14
2013. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem is nagyjából L/19 :D
2013. okt. 20. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nekem Chuck Berry gitárjátéka is tetszik, és neki több mint 60 éves zenéi vannak...

Viszont amikor a Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple alakult 68-69ben, akkor ugye 70es években élték a fénykorukat.

(De előtte is voltak Hendrixék, Frank Zappáék, Pink Floydék, Janis Joplinék pl).

Viszont azt a 70es évek nagyon el volt találva.

Ugyanis a 70es években jött létre az AcDc meg az Aerosmith is.

Ami azt jelenti, hogy számomra a 70es évek zenéi voltak a legjobbak.

Akik előtte voltak, azok még mindig játszottak, akik akkoriban jöttek létre, na azok ugye akkor :D

És talán nekem a Guns n Roses az utolsó banda aki 85ben jött létre, és sajnos 90 közepéig bírták együtt...

Szóval ők számomra az utolsó banda, akik egy olyan löketet adtak pl a Led Zeppelin után, ami szintén újat tudott mutatni, és egészen biztos, hogy fennt marad a nevük.

Ugyan az Aerosmith még manapság is olyan koncerteket ad, hogy megőrül tőlük az ember, de sajnos tellik az idő, és ami a másik sajnos, hogy nincsenek új a Gunshoz hasonló nagy durranások, legalábbis szerintem.

És nem tudom, ha ők is befejezik majd 20 év múlva a zenélést, akkor kik jönnek majd, kik viszik tovább Hendrixék szellemiségét :D


Ez a Greta Van Fleet banda, egy új(abb) banda, viszont nagyon kopizzák a Led Zeppelint :D

Ami egyébként nem baj, sőt, szeretem hallgatni, vagyis inkább nézni a koncert felvételeiket, mert a saját számaik ANNYIRA mint a Led Zepp nem jön be, azaz nem kell hozzájuk hasonlítanom, mert tőlük függetlenül nem jönnek be annyira :D

Még kissé kezdetlegesek, de lehet hogy kiforrnak!

És én szurkolok nekik :D

Egyébként én úgy gondolom, hogy már inkább hasonlítsanak rájuk, mint a ByeAlexra :D

Mit 1.000x ? 10.000x !! :D

De azért írtam a koncert felvételeket, mert ha a saját számaik még nem is annyira jók még, de legalább a kinézetük meg az energiájuk visz magával :D


Szóval.

A 70es évek talán az, amiben a legtöbb illetve legjobb rock koncertek-számok-albumok születtek.

(De ha úgy nézzü 60 elejétől kitartott ez a slung 90 közepéig és számomra a Gunsal ért véget sajnos :D)

De ha már így állunk, itthoniakról sem feletkezzünk meg.

P.mobil, Deák Bill Gyula (Hobo), Török Ádám és a Mini, Kex, Taurus, Sakk-matt, Tűzkerék, Charlie, Cserháti Zsuzsa így hirtelen.


70's tha best yrs!!! 4eva!

Peace!

2020. dec. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!