Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Dürer...

Mi a véleményetek a Dürer kertről?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit konkrétabban?

Voltam már párszor, koncerten is, meg csak üldögélni is, jók a tapasztalataim vele, persze drága.

2013. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagy hely és több terem van bent, van ruhatár, de elég drága, nem emlékszem mennyibe került. Ital is drága a legolcsóbb sör ami csapolt az 450 ft. Van egy nagy udvara is ott lehet cigizni. Vannak biztonsági emberek, de az én észrevételeim szerint elég szélsőséges raszista skinheadekről van szó. Pl punk karácsonyon vagy valami hasonló buliba, hát nem kegyelmeznek. Engem nem bántottak, de elég bunkó volt némelyik, szerencsére nem raktak ki. Ez nagyban függ milyen buli milyen közönség. Ezt leszámítva nem vészes.


25F

2013. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!