Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Buckethead levette valaha az...

Buckethead levette valaha az álarcát nyilvánosan? Kézfejei mitől relatíve nagyok?

Figyelt kérdés

Érdekelnek ehhez hasonló infók róla. Annyit tudok róla sajátságként, hogy savant. Netán emiatt torz arca lehet, és ezért hord álarcot? Vagy pusztán művészi önkifejezésként? Kézfejei is eltérő agyi/idegrendszeri fejlődése egyik következményei? (Nem arra gondolok, h olykor, öniróniából óriás műkezeket csatolt fel.)


Vonatkozó írásokat tudtok linkelni?


köszi előre is.



2013. okt. 8. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg van róla álarc nélküli kép, írd be a gugliba hogy Buckethead without mask. A kézfej gondolom genetika. Én úgy tudom nem művészkedésből hordja a maszkot, hanem az arca miatt. A kézfejei lehet csak genetika.
2013. dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez tök jó ötlet, köszi! :)

Megnéztem több képet is... vajon miért az álarc? Feltételeztem ,h netán torz arca lehet, h égési sérülés, stb, és netán ezért hordja... de hát tök átlagos arca van... Vagy a maszk nélküli fotók egy esetleges sérülés előtti képek?

2013. dec. 24. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom azért mert lámpalázas.

Egyébként akit érdekel így nézz maszk nélkül:


[link]

2018. júl. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!