Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy 14 éves fiú létemre imádom a népzenét?

Figyelt kérdés

Imádom a népzenét élek,halok érte. Citerázok,pásztorfurulyázok,és tekerőn is játszok. Sokan az osztályomból úgy gondolják,hogy egy normális 8.-os fiú nem szeretheti a népzenét,mert a népzene az fos,sokan furának néznek a népzene iránti rajongásom miatt az osztályomból. De már mint mondtam én élek halok érte. Alig hallgatok modern zenét,mindig csak népzenét.A citera tanárnőm azt mondta,hogy nagyon jó hallásom van,és hogy nagyon jól értek a népzenéhez.


14/F



#citera #népzene #tekerő #pásztorfurulya
2013. okt. 4. 20:36
 1/9 anonim válasza:
100%
szerintem normális és ha így fojtatod népzenész lesz belőled vagy már az is vagy, ha nem tetszenek a mosti zenék akkor halgass olyat amilyen neked tetszik
2013. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális, sőt tök jó. Legalább nem vagy tucat. :)

19/F

2013. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Ennyivel akkor én meg azért vagyok gáz, mert a divatos zenék helyett én rockot hallgatok, és nem DJ, rapper meg tökömtudjami akarok lenni, hanem elektromos gitáron és basszusgitáron játszom? na ne viccelj :D
2013. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Semmi baj nincs ezzel. Kicsit kilógsz a többi fiatal közül, de nem kell ezzel foglalkozni. Én nem nagyon hallgatok népzenét, de vannak a barátaim között, akik néptáncolnak, vagy ilyen zenét játszanak. Maguk között pedig elég kiterjedt, összetartó társaságuk van.

Fontos, hogy minden korosztályban legyenek emberek, akik őrzik ezeket az értékeket.

2013. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Miért lenne baj? Én személy szerint nem szeretem, de akkor mi van? Én világ életembe a rockot és a metált szerettem, és ezért is cikiztek. Ha ezért piszkál valaki mond csak meg neki, hogy az ő "modern" zenéjéhez nem kell más, mint kapcsolók és csúszkák húzogatása. Amit te csinálsz, ahhoz pedig szemernyi tehetség. :) További sok sikeres eredményt zenei pályán!
2013. okt. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális?
2013. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó, nem ciki.:) Én is szeretem a népzenét :)
2013. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is imádom! Az a gáz,hogy ma már gáznak tartják, aki szereti a népzenét, szeretné ápolni kultúráját. Vagyis nem gáz,inkább szomorú...:(
2013. dec. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En is citerazok,pasztorfurulyazok es tancolok,ebben nincs semmi rosz
2019. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!