Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » VALAKI könyörgöm! Tudtok egy...

VALAKI könyörgöm! Tudtok egy linket ahonnan INGYENESEN letölthetem az Oasis "Stop Crying Your Heart Out" zongorakottáját?

Figyelt kérdés

Privát üziben is küldje el az illeto mert az ilyen linkeket általában leszedik a moderátorok. elore is köszi.


13/L



2013. okt. 4. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én alapvetően gitáros vagyok, és csak nagyon halvány fogalmaim vannak a zongoráról, de azt gyorsan megállapítottam, hogy ezt még én is el tudnám zongorázni, csak akkkordokat játszik a zongorán (is). Itt vannak az akkordjai, és a legalján azt is mutatja, hogy ezeket a zongorán hogyan kell játszani. Ja, és külön örülök, hogy 13 évesen ilyet hallgatsz, és nem vandájreksönt :D 17/f

[link]

2013. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
váá de jó, köszönöm :)) amúgy csalódást kell okozzak, mert igenis szeretem az 1D-t. de zenében minden mufajt szeretek és szerintem hülyeség az alapján elítélni az embereket amit hallgatnak :)
2013. okt. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!