Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Már rég óta keresek egy...

Már rég óta keresek egy zenét, de mi a címe? Imádom, azt a zenét, csak elfelejtettem a címét, szvl, ha vlki tudja, 'elmondaná'? (többi lent. )

Figyelt kérdés

csak a refrénjét tudom, amiből csak annyit tudok, hogy a refrénje valami olyasmi, hogy:"a won a say a won a say" valami ilyesmi, már rég hallottam:// de imádom, azt a zenét, csak nem tudom a címét:SSSSS..

meg pár részletet, pl.:'c'mon,c'mon' egy nő énekli, nagyon lassú zene.Tavaly az x faktorra jelentkeztek, ilyen 'táncosok' akik arra a zenére táncoltak, ilyen alakokat csináltak.Lehet,kicsit hülyén fogalmaztam...:/

de valaki, tudna segíteni, és el tudná mondani, hogy mi a zene címe??://

előre is, nagyon köszönööm!!!!


2013. okt. 4. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
kicsit több infó kéne :D szóval az egész zene lassú még a refrén is?
2013. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az egész lassú :DD
2013. okt. 4. 15:15
 3/5 A kérdező kommentje:
több infót, nem igazán tudok:SSS nagyon rég hallottam :'D de imádom, azt a zenét:dd
2013. okt. 4. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ÁÁÁ ezaaaaaz*-* köszönöm szépeeen!!!!! :))))))

Már nagyon rég óta, ezt kerestem!:DDDD

2013. okt. 4. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!