Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azért felvállalhatom? :-D

Azért felvállalhatom? :-D

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem tudok énekelni, hangom sincs, nem is az volt a lényeg, igazából saját szövegekkel próbálkozom inkább, csak azok elég személyesek. De ezt annyira megszerettem, hogy ki kellett adjam magamból...:-D (youtube-ra nem szeretném... de ez talán megteszi)

[link]



2013. szept. 25. 19:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
Fiú vagy, vagy lány?:O
2013. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nem vállalnám fel :D Bocsi


Amúgy tényleg nem lehet tudni, hogy egy lányos hangú fiú, vagy egy fiús hangú lány vagy :/

2013. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez most komoly, hogy nem derül ki a hangomból a nemem?:-$
2013. szept. 25. 20:03
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ez saját. Itt se vehető ki belőle?:-$

2013. szept. 25. 20:04
 5/12 anonim válasza:
Én tényleg nem tudom eldönteni.
2013. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok egyébként....
2013. szept. 25. 20:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Én rögtön rájöttem, hogy lány vagy.- Szerintem, ha az a lényeg, hogy a zenével, mint szerzett dallal akarsz valamit, azt felvállalhatod, de a hangod az valóban nem jó.
2013. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az általam írtakban nincs is refrén, v olyan rész, ahol énekelni kell. Mert rap az egész. Ahhoz meg annyira nem a hang számít, hanem a hangsúly, hogy összhangban legyen a zenével.

(Az se mindig jön össze, legalábbis elsőre nem...)

2013. szept. 25. 21:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Yep, nem nagyon érzed a ritmust. Nincs gond a hangoddal. Viszont hadarsz, nem ritmusra mondod a szöveget, elveszel a dallamban...


Egyszerűen érződik, hogy nagyon amatőr vagy, de gyakorlással megoldható ez a dolog szerintem.

2013. szept. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tényleg lány vagy? :O Bocs, nekem olyan 12-13 közötti nem mutáló srácnak tűntél :/
2013. szept. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!