Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Fall Out...

Walaakíí kérdése:

Mi a véleményetek a Fall Out Boy-ról? C: És a Black Veil Brides-rőől? :3

Figyelt kérdés
igazából ez a 2 kedvenc bandám,és gondoltam megkérdezem h ti mitgondoltok róluk:)

2013. szept. 24. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Van pár jó számuk.
2013. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A FOB-ot ismerem, több számukat nagyon szeretem, de az nem igazán tetszik, hogy az utolsó albumukkal nagyon popos irányba mentek el. A Black Veil-t nem igazán ismerem.
2013. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát a FOB egyértelműen nagyon jó! az új albumukat illetően, lehe, hogy egy kicsit elmentek popos irányba, de ez egy korszak nekik, amit az emberek egyenesen "zabálnak" tehát ez nem baj. meg majd úgyis kinövik ezt is.


a BVB...jó zenét játszanak. ez tény, különösen annak aki emo, vagy rajong a rock illetve a metál zenéért. engem csak az taszít vissza, hogy az énekes (nem ugrik be a neve) a kinézetével nagyon túloz... kemény zenét játsszanak, de nagyon túlzásba viszi ezt a hajat, keresztes fülbevalót stb.


egyébként szeretem mindkét bandát, és a Kérdezőnek jó ízlése van ;)

2013. okt. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem is merlek véletlenül téged? :D
2013. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A két kedvenc bandám *--*
2014. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!