Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenei előadókat zenéket...

Milyen zenei előadókat zenéket ajánlótok, amiben nagyon jó a mély, kemény basszust kihozza? Az autómba akarom hallgatni, mert bekerült egy mély láda.

Figyelt kérdés
Olyan zene érdekelne, amibe azért legalább egy kevés szöveg is van, rock, punk, rap, funky meg ehhez hasonló zenék nem érdekelnek. Előre is köszönöm embertársaim. :P
2013. szept. 12. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

funky?? mostanában nagyon beleszállt a funk az elektronikus zenébe! Hát én utálom!! de itt keresgélhetsz (sokféle stílussal is foglalkozik, de ennek a funkynak nem tudom mi a neve... de am a...akiket felkaptak most megint az a francia duó, az is ilyen nem??):

http://www.youtube.com/user/MrSuicideSheep/videos

És biztos vannak nagyobb előadók és számok, mint ezen a promóciós oldalon, de ezt a stílust nem ismerem... egyvalakit jegyeztem meg, Kill Paris! :)

2013. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

daft punk

nekik is fánkos a zenéjük, nem? :D


am a többibe nem vagyok jó... inkább dubstep/dnb... de ha te ezeket nem szereted, akkor nem mondok olyat.

2013. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, hát elég lassú zenék. :)) 2. Hát én sem annyira, csak a public zenéket, amibe sok a szöveg meg a nyál, de autóba mély ládával nem olyan zenével akar az ember veretni. :)
2013. szept. 14. 10:03
 4/4 Shazeen ***** válasza:
Angerfistet keressél! Meg Dr peacockot! :)
2013. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!