Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan fejleszthetem a hangoma...

Hogyan fejleszthetem a hangomat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Konkrétan fülsüketítően énekelek de nagyon szeretném ha ez megszűnne és nagyon remekelni tudnék ebben. Énektanárom azt mondja,hogy reménytelen eset vagyok de ha megerőltetem magam de nagyon akkor egy-egy jó hangot el tudok találni. De ez nagyon ritkán van. A célom,hogy nagyon szép legyen a most borzalmas tudásom. Minden választ nagyon köszönök.

2013. szept. 10. 15:34
 1/3 anonim válasza:
hát nem is tudom szerintem halkabban kezdj énekelni
2013. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy énekesi pályát választhass tudod mi kell?.....TEHETSÉG.....ugyanis tehetség nélkül semmi sem lehetséges. Az ember nem lesz énekes akkor, ha egyáltalán nincs hozzá hallása és énekes tehetsége. Hisz az olyan emberből sem lesz kőműves, ha egy fikarcnyit sem ért a matematikához, és sehogy sem tudja felfogni a szabályokat.....
2013. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát, sajnos az előttem szólónak igaza van, ha nincs meg hozzá a tehetséged akkor hagyni kell. :(
2013. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!