Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol keressek tagokat egy...

Hol keressek tagokat egy kialakuló metal eggyütteshez?

Figyelt kérdés
a lényeg az hogy nagyon vágyom már egy metal együttes alapítására csakhogy nincs felszerelésem épp ezért olyan emberekre lenne szükségem akiknek már ez alapból van én az éneklést és a dalszövegírást vállalnám be a feladatok közül persze a név javaslatok és közös megegyezés alapján alakulna

2013. szept. 6. 23:11
 1/2 sándorjános ***** válasza:

Ha három oktávot ki tudsz énekelni, akkor gyere mellém, és csinálunk még nagy csodákat :D

Amúgy érdemes hangszeren tanulni, mert okés, hogy mindenki énekes akar lenni, de abból még nem lesz banda. Ennyi erővel én is énekelhetnék, ha nem lenne egy basszusgitárom, ami megteszi helyettem.

Ű(A bassus és ének együtt nem alkot harmóniát, csak nagyon nehezen lehet a kettőt együtt csinálni, vagy nagyon primitíven pl. Tankcsapda...)

2013. szept. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Hammer World magazinban van egy rakat ilyen hirdetés.
2013. szept. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!