Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol vagy hogy tudnám eladni a...

Hol vagy hogy tudnám eladni a gitáromat?

Figyelt kérdés
Már próbáltam sok oldalon, gitarshopon és hasonló oldalakon, de eddig senkisem érdeklődőtt pedig már egy éve árulom. Vagy talán sok egy Epiphone SG gitárért Hothead torzítópedállal új húrokkal tokkal és hevederrel a 40000 Forint?
2009. nov. 2. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
10000-ér megveszem
2009. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hangmesteren próbáltad? Amúgy manapság nem könnyű használt hangszert eladni, régen könnyebb volt, amíg nem volt ennyi hangszerbolt, tele egyre olcsóbb - és egyszerre egyre jobb minőségű - távolkeleti cuccal.
2009. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10000ért egy olyan gitárt amit eredetileg 56 ezerért vettem? Jó vicc ..:D
2009. nov. 2. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hangmester.hu

gitarshop.hu

itt próbáld meg, szerintem 40ért vinnék mint a cukrot:D

2009. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem sok, én személy szerint utálom az SG-t, de ha lenne pénzem és Les Paul lenne :D akkor simán megvenném (ugyebár van ugyanilyen árkategóriában az epiphonenak az is)
2009. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaja. Azis jó féle, de most szintetizátorra gyűjtök ..:DD
2009. nov. 4. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Most hogy mondod nekem sem lenne rossz egy szintetizátor :D de előbb akusztikus gitárt szeretnék (nameg egy vintage les pault :P )
2009. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!