Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a Depressziót? Mit...

Szeretitek a Depressziót? Mit gondoltok az Egyensúly albumról?

Figyelt kérdés

Nekem különösen tetszenek az alábbi számok:

-Ma éjjel

-Fejjel a falnak

-Lásd amit neked szántak

-Mindig mindent

-Kezdjük el

-Hagyjatok bízni

-Szemben a széllel

-Mi forradalmunk


2009. nov. 1. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az Aki érdekel a kedvence, de ezek se rosszak
2009. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meghallgattam,ez is nagyon jó!
2009. nov. 1. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem is az "aki érdekel":)

amúgy, szeretem mert sok eggyüttessel ellentétben, nem rossz irányba változik, és a hírnév sem árt neki, szóval hogy úgy mondjam "nem kurvul el mint sok más eggyüttes":)

2009. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem szeretem a Depit, a végletekig lebutított zenét játszanak rockerkedő tiniknek. Akiek ez jó, az szeresse, számomra nem szellemi kihívás.
2009. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok rocker,de sok szám van amit szeretek. Sok együttes amitől csak pár szám.

Szeretem a Hanni Kohl-t,Rammstein-t,Slipknot-ot,Godsmack-ot,system of a down-ot és még sorolhatnám.

pl: Hanni Kohl-t valaki ismeri,az észreveheti hogy pl: Depresszióhoz nemsok köze van. Megkövezhettek érte,de én nem szeretem a Tokio Hotelt.(csak mondom)

2009. nov. 2. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de szerintem meg pont, hogy kezdenek elk*rvulni. Pl. a Szemben a széllel: teljesen pop-rockszerű, semmi mondanivaló (attól mert még komolynak hangzik, igazából semmiről nem szól), aztán a hozzá készült klip... gitárhírózás? Oh my god... azóta elment tőlük a kedvem, mióta ezt a számot ismerem.

De egyébként A mi forradalmunkat még játszottuk is bandával. Az például egy jó szám.

2009. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igaza van az uccsónak
2009. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a Depressziót, igaz más magyar együttest sem. Nincsenek jók nálunk...
2009. dec. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Igen, én is szeretem a Depressziót.

Nekem a kedvenc számaim a:

Ma éjjel, A szemben a széllel és A mi forradalmunk.

2009. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy a Szemben a széllel nem egy komoly durranás,de zeneileg ott van. A klipet mikor megláttam... Nagyon rossz!
2009. dec. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!