Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szereted a rock...

Miért nem szereted a rock zenét? (Ha meg tudod indokolni. )

Figyelt kérdés
Légyszi olyanok válaszoljanak, akik nem szeretik a rock zenét. Már egyszer kiírtam ezt a kérdést, és rockerek válaszoltak, hogy SZERINTÜK MÁSOK mért nem szeretik.
2013. aug. 28. 19:42
 1/5 -Igazmondó- ***** válasza:
Mert a rock túl lightos, mondjuk a hard rockot szeretem és ezt a kijelentést: Amíg a föld kerek mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális jó nekünk a metál is! \m/
2013. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En szeretem, de nem vagyok rajongo. El is mondom, miert. A rock szamomra csak akkor jo, ha olyan "Szarok a vilagra" hangulatba vagyok.Ha vidam akarok lenni, akkor inkabb hallgatok valami vicces pop zenet, mint a fejrazos muzsikat. Ha szomoru vagyok, hallgatnek rock balladat, de mas erzelmeket teremt egy sima szomoru dal, mint egy rock dal.


Nem hangzik tul jo ervnek, de nalam ez a helyzet. Vegyes zenelistam van, es a hangulatomnak megfelelo zenet hallgatok. Ennek ellenere az AC DC orok kedvenc peldaul, de azt se hallgatom mindig a fent emlitett dolgok miatt.

2013. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: a rockot most gyűjtőnévként gondoltam a Beatlestől a Lordi-ig.


Második: van egy csomó boldog rock zene is, de értem az indokot.


Egyébként elsősorban olyan embereknek a véleményét kérném, akik nem szeretik a rockot, szóval az első válaszoló kicsit félreértett. Nem az alkategóriákba akartam belemenni.


De köszi mindkettőtöknek a választ.

2013. aug. 28. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:

No, itt vagyok. Nem szívlelem a rockot, ugyanakkor meghallgatom, mert abból is tanulok (zenész vagyok). Igazából okot nem biztos, hogy tudok mondani - ugyanis egyszerűen nem tetszik. Nem tetszik az elektromos gitár hangja, én az elektronikus szintetizátorra és a mélyen szóló basszusokra vagyok beállítva.


...


Nem tudom. Nem tetszik, és kész. :D

2013. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2013. aug. 29. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!