Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt valaki aki megy Bruno...

Van itt valaki aki megy Bruno Mars koncertre?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor várjátok már?Milyen jegyetek van? Tud valaki arról valamit, hogy aláírást vagy közös képet lehet-e majd csinálni?:) Előre is köszi

2013. aug. 27. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megyek! Ülőjegyem van a színpad közelében. Nem hinném hogy lesz lehetőség közös képre vagy aláírásra, de a show előtt/után talán sikerül elcsípni:)
2013. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Megyek én is ,már alig várom!!! Jegy is van már,állóhelyre vettem...nem bírnám ki ülve.Ti mióta kedvelitek Bruno Mars-ot?
2013. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 éve.....OLDhooligan vagyok:)
2013. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is már nagyon várom és szintén állójegyet vettem bár így utólag tartok attól kicsit hogy nem lesz majd jó helyem így :S énis már vagy 4-5éve szeretem! nagy kedvencem és már alig várom:) tuti végig tombolom/énekelem/sikítom majd a koncertet:P
2013. szept. 9. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!