Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek hogy tetszett a MTV VMA...

Kinek hogy tetszett a MTV VMA 2013? Szerintetek a nyertesek megérdemelten győztek? A fellépőkről mi a véleményetek? Ja és persze a ruhák, szavazzunk: Kinek volt a legszebb ruhája?

Figyelt kérdés
Mindent vesézzünk ki! :) Mindenki nyugodtan írja le a véleményét,aki látta a díjátadót! ;)

2013. aug. 26. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem a ruhákat. Szőrnyű egytől egyig, az egyetlen aki csinos volt az Taylor Swift
2013. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor lattam, hogy Miley Cyrus is benne volt a Best Female Video-ba, a foldon fetrengtem a rohogestol.
2013. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem néztem meg (most töltöm) csak liveblogolást láttam, meg képeket, beszámolókat. Felháborítónak tartom, hogy a legjobb Rock videoklipet a színpadon kívül adták át. Egyszerűen nevetséges. A ruhák szépek voltak, legjobban Seleáé tetszett, akármilyen furán volt megoldva :)
2013. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is Selena nem éppen visszafogott ruhája tetszett talán a legjobban,de Taylornak is nagyon jól állt,amit választott,csak nem volt benne semmi különös. De egyébként olyan ruhát most nem is láttam,ami tényleg nagyon-nagyon tetszett volna. Én Rihannán csodálkoztam,hogy milyen visszafogott,egyszerű volt a szerelése,ez csak szimpatikusabbá tette őt a szememben. Mert ő legalább meg tud maradni a háttérben is,és nincs állandó feltűnési viszketegsége,mint néhány kolléganőjének,akik most is hozták a formájukat :) De én már csak nevetek rajtuk,szerintem ők se arra játszanak h teljesen komolyan vegyük őket. Főleg Miley nem,ez látszott is az egész szereplésén. Kiélte magát rendesen a csaj...xd Tényleg nagyon szerettem őt,és most is amikor sokan támadták az új stílusa,kinézete miatt megvédtem, de ez a szereplése most már TÉNYLEG túlment mindenen... Ez nem sexi,ez közönséges volt. De nagyon! Szóval ő elborzasztott,viszont szerencsére voltak tényleg nagyon jó pillanatok. Nekem pl. amikor Justin szerepelt és megkapta az életműdíjat,meg amikor Brunót díjazták és előadta a Gorilla c. számát. Mindkettőjüket nagyon tisztelem-szeretem. :) Úgyhogy volt néhány igazi művész is ott. Katynek is tetszett a szereplése,nem túl eredeti,de azért látványos. Lady Gaga önmagához képes egész visszafogott volt :D, bár engem zavart,hogy az elején a kamera annyira belemászott a fejébe meg bennem még az a fehér,igencsak érdekes fellépőruhája maradt meg. A díjakról meg annyit,hogy a boldog vagyok,mert a fontosabb kategóriáknál,ahol szavaztam legtöbbször az nyert,akit szerettem volna :))Kivéve a legjobb pop videónál,ott nálam Selena az utolsó,max. utolsó előtti; a legjobb női videó-díj nálam mindenképpen Rihannáé(nagyon szeretem a Stay számát) és Beyoncét is sajnáltam. A legjobb rock video-díjat szerintem se az utcán kellett volna átadni,megérdemelte volna,hogy ünnepélyesebb keretek között adják át... ja és még Ariana szereplése is nagyon tetszett,bírom a csajt,nagyon szimpatikus.
2013. aug. 26. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na megnéztem én is. :)

Miley szereplése tényleg mindenen túltett. Régen bírtam, támogatom, hogy felnőtt, stb, de ilyen dolgokat csináln nemzetközi tévén, élő adásban...

Engem igazából csak a rockos részek érdekeltek, mert a többit annyira nem követem, de nem volt rossz. Nekem is megmaradt Gaga fellépőruhája, de őt régen is szerettem, most is hozza a formáját. Taylor ruhája nem tetszett annyira... :/

2013. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!